durukan-oto-kurtarma-hakkımızda

Hakkımızda daha detaylı bilgi alın. Bu alanda önde gelen firmalar arasındayız. Her müşterimize özel çözümler sunuyoruz.

Hakkımızda, Durukan Oto, 1996 yılından günümüze Kaynaşlı Bölgesinde Oto Kurtarma (7/24 Çekici Hizmeti) ve Oto Motor ve Mekanik bakım hizmeti vermektedir. Düzce, Bolu ve Kaynaşlı çevresinde nerede yolda kalırsanız kalın, bir telefonla haftanın her günü 24 saat hizmet sunmaktayız.Ayrıca Motor Bakım ve Rektefiye, Fren-Balata Bakımı, Yağ ve Sıvı Değişimi, Bilya Bakımı, Şanzıman Bakımı, Baskı Balata ve Ön Takım Değişimi hizmetleri ile müşterimize hizmet vermekteyiz.

Abdullah Durukan
Durukan Oto – Firma Sahibi

Oto Kurtarma, Motor ve Mekanik bakım alanında müşterilerimize birinci sınıf ustalık ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.Alanında uzman kadromuz ile güleryüzlü müşteri memnuniyeti garantisi.

Düzce ve Bolu çevresinde alanında lider firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmak, adından söz ettiren, aranılan kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak ve olumlu geri dönüşler almak..

Öncelik müşteri memnuniyeti olarak yola çıktığımız bu yolda, kaliteli işçilik, güleryüzlü hizmet, disiplinli çalışmak, profesyonel olarak hareket etmek, her yapılan işi kayıt altına almak ve verilen hizmetin arkasında durmak.

Araç Fotoğraflarımız

7/24 OTO KURTARMA HİZMETİ VE OTO MEKANİK HİZMETİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edin.
Hemen Ara